مجوز خروج از ایران - اربعین

مطالب مشابه

یک 8 نظر

 1. 1

  رضوان

  سلام
  شامل خانم های طلبه هم می شود؟

  پاسخ
  1. 1.1
 2. 2

  تشنه کربلا

  سلام منی که سرباز فراریم نمیتونم برم؟؟؟ بخدا خدارو خوش نمیاد چون سربازی نرفتم نتونم برم کربلا بخدا این حق الناس نذارید باید اون دنیا جواب بدین چون من به حضرت عباس هیچ وقت نمیبخشم

  پاسخ
  1. 2.1

   مدیر سایت

   سلام برادر هر کشوری قوانین این چنینی داره، سربازی بروید و ان شاءالله بعدش هر ماه زائر امام حسین علیه السلام باشید

   پاسخ
   1. 2.1.1

    تشنه کربلا

    من که نمیبخشم حق الناس همه مردم و هم اقشار جامعه حق زیارت کربلا و نجف و تمام جاها رو دارن من که نمیبخشم اگه نذارن و واگذار میکنم به بی بی زهرا از حق من نگذره چون نذاشتن برم محاله ببخشم اگه نذارن و خوش به سعادت اونی که میره مارو هم دعا کنه

    پاسخ
    1. 2.1.1.1

     عادل

     برادر اینکه شما از سربازی فرار کردید،خودش حق الناسه
     اول حق الناسی که به گردنته رو ادا کن،بعد انشاءالله سفر کربلا

     پاسخ
     1. 2.1.1.1.1

      حق جو باشیم

      سلام علیکم
      دوست گرامی جناب عادل، کمی بیشتر مطالعه کنید و اطلاعات خود را بالا ببرید.

      از بدو سربازی اجباری تاکنون، علمای زیادی با این کار مخالف بودند و این کار رو ظلم آشکار دونستند. از حمله علمای بزرگ اسلام که با سربازی مخالف بودند، آیت الله ابوالحسن اصفهانی، آیت الله بهبهانی و میرزا هاشم آشتیانی و… بودند.

      در واقع ریشه بسیاری از مشکلات مملکت از جمله بالا رفتن سن ازدواج، کم شدن روند جمعیتی که رهبری برای حل تاکید بسیاری دارند، گسترش فسادهای اخلاقی و… ، بیکاری و… از همین سربازی اجباری که میراث انگلیس و رضاخان ملعون هست، نشات گرفته است.

      حال من چند سوال هم دارم.

      اگر سربازی خوب است باید عدالت رعایت شود. ولیکن میبینیم از سرداران به اصطلاح داعیه دار سربازی اجباری، که فرزندانشان را معاف کردند. این نشان از چیست؟

      اگر سربازی خوب است باید عدالت رعایت شود و همه بروند. اما می بینیم آقازاده ها و اشراف به واسطه پول های هنگفتشان، سربازی را می خرند اما عوام مردم که بی بضاعت هستند باید بروند.

      نکته آخر اینکه اولا اگر سربازی به این شیوه خوب بود، کل جهان این سربازی را لغو نمی کردند. هم اکنون فقط ایران و رژیم غاصب فلسطین این نوع سربازی را دارند که باعث تاسف است. دوم اینکه مردم شجاع ایران از سربازی فراری نیستند و هر زمان جنگی باشد همیشه پای کار هستند که این نه شعار هست نه حرف و در جنگ تحمیلی این مردم نشان دادند که چگونه مقابل دنیا و صدام جنایتکار ایستادند و در این برهه زمانی هم این مردم از چیزی ترس ندارند و آماده اند هر لحظه که اگر کشوری غلط اضافی بکند، جوابش را شدیدا بدهند. اما انتقاد علمای بزرگ اسلام و مردم عزیز ایران به شیوه سربازی اجباری است که می شود آن را ظلم آشکار و حق الناس بزرگ قلمداد کرد.

      فردای قیامت و حتی در عالم قبر مسئولین مربوطه باید جوابگو باشند و تک تک این جوان ها هم نمیبخشند، اما اگر هم ببخشند، خدا نمی بخشد؛ چرا که کار این آقایان بس عظیم و مهلک است که آسیب های زیادی به اسلام وارد کرده.

      درضمن اینکه حق زیارت را از کسی بگیریم هم ارثی هست که آقایان از بنی امیه برده اند که ان شاالله کسانی که حسرت زیارت و خون بر دل مردم کرده اند، با همان ملعنونین محشور شوند که والله والله والله هیچ وقت تک تک این مسئولین مربوطه را نخواهیم بخشید.

      یا علی (علیه السلام)
      التماس دعا…

 3. 3

  هادی

  برادر تشنه کربلا!
  شما حرکت کن اگه قسمت باشه از مرز رد میشی.
  پارسال که اینقدر گفتن بدون ویزا محاله ما رفتیم و شد. اونم با زن و بچه. دو ساعت هم تو مرز معطل نشدیم.
  از ما گفتن.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Hosted by Webramz Hosting